• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

До Петрашка претензій немає. У Комітеті ВР не розуміють, чому міністр "втомився"

Комітет економічного розвитку Верховної Ради заслухає міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігоря Петрашко про причини відставки, тому що до його роботи претензій немає

Ігор Петрашко
Ігор Петрашко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Комітету Дмитро Наталуха (фракція "Слуга народу") в ефірі програми "Свобода слова на ICTV", інформує "ДС".

"Не можна сказати, що ми завалили економіку в Україні під час COVID-кризи і я б не ставив на другий план роботу міністра. Можна по-різному ставитися, але сказати, що цей міністр не впорався — я б точно на себе такого не брав", — сказав Наталуха.

За його словами, причини відставки Петрашко поки залишаються для Комітету невідомими, оскільки його заява про звільнення надійшла в п'ятницю і Комітет до цього часу не мав технічної можливості зібратися.

Наталуха очікує, що причини звільнення міністра економіки стануть відомі сьогодні, бо комітет повинен розуміти, "чому людина йде".

"Завтра (18 травня, — "ДС") ми обов'язково зберемо цей Комітет, заслухаємо і зрозуміємо справжню причину. Чи то він втомився, чи то він "травмувався" - ми хочемо про це знати. Можуть бути різні ситуації", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", міністр інфраструктури Владислав Криклій і міністр розвитку економіки Ігор Петрашко написали заяви на звільнення за власним бажанням.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua