• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

До "відроджених" контрабандистів зі списку РНБО прийшли з обшуками

Державне бюро розслідувань прийшло з обшуками до контрабандистів із санкційного списку Ради національної безпеки і оборони, які влітку відновили протиправну діяльність

Засідання РНБО
Засідання РНБО / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Бюро встановило, що влітку більшість осіб, стосовно яких РНБО у 2021 році застосувала спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), поновили свою протиправну діяльність через перерозподіл контрабандних потоків, передає "ДС" з посиланням на ДБР.

За даними слідства, для відновлення функціонування схем незаконного переміщення товарів через митний кордон України контрабандисти залучили до своєї діяльності нових юридичних осіб, що не увійшли до санкційних списків.

"З метою припинення діяльності злочинної схеми незаконного переміщення товарів та інших предметів через митний кордон України бюро провело низку обшуків за місцем проживання контрабандистів та їх подільників, які відновили протиправну діяльність на території Одеської, Київської областей та Києва", — ідеться в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", 15 квітня Рада національної безпеки і оборони ввів санкції щодо 12 фізичних та юридичних осіб, які причетні до контрабанди. У липні РНБО вніс до списку українських контрабандистів ще три людини.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua