• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

До Зеленського не повернуся і допомагати йому не буду, — Богдан

Реклама на dsnews.ua

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан може повернутися в політику, якщо буде запит суспільства, проте співпрацювати з командою президента Володимира Зеленського ніколи не стане

Про це Богдан заявив на брифінгу під Державним бюро розслідувань 14 вересня, інформує "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Я ніколи не повернуся до Офісу президента Зеленського. І допомагати або співпрацювати з ним не збираюся. Але якщо буде запит від України, від українців, то я всі свої знання і можливості кину на те, що щоб країна розвивалася і процвітала", — сказав Богдан.

Разом з тим, Богдан запевнив, що зараз йому "комфортно в якості адвоката і бізнесмена", тому що він продовжує "займатися активно тією роботою, яка приносить задоволення".

Що стосується самого виклику його в ГБР, то на думку ексголови ОП, бажання допитувати його — це "точно не бажання отримати якісь докази, а бажання закрити рот".

Водночас він підкреслив, що "рот закривати не буде", а буде ходити "і на допити, і на наступні інтерв'ю".

Як повідомляла "ДС", 10 вересня Госбюро розслідувань викликало на допит в якості свідка колишнього главу Офісу президента Андрія Богдана після озвученої ним в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону інформації про можливі домовленості українських і російських чиновників про статус окупованих Криму і Донбасу.

Перед цим в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, яке вийшло в ефір у середу, 9 вересня, Богдан заявив, що іноземні дипломати і спецслужби вірять в існування угоди між нинішнім главою Офісу президента Андрієм Єрмаком і заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком, яке передбачає взаємні поступки по Донбасу і анексував Криму.

За словами Богдана, цей план нібито був складений за підсумками переговорів нинішнього глави ОП Андрія Єрмака з російською стороною.

"Я не бачив цього документа, але серед дипломатів і спецслужб багато разів зустрічав згадка про нього. У ньому є чи 12, чи то 13 пунктів. Але в це вірять усі іноземні спецслужби ... Це якийсь алгоритм дій." Ми вам — кораблі, ви нам — воду в Крим, ми вам — полонених, ви нам — пряме авіасполучення. Ми вам — $ 3 млрд за рішенням суду, а ви нам — щось ", — сказав він.

При цьому Богдан підкреслив, що цей план — утопія.

    Реклама на dsnews.ua