• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Кабмін хоче до кінця цього року відновити більше 6000 км автодоріг

Реклама на dsnews.ua
На будівництво українських доріг у цьому році будуть направлені понад 100 млрд гривень, планується зробити більше 6000 км автодоріг

Такі цифри повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій у своєму новому блозі на OBOZREVATEL, передає "ДС".

"Незважаючи на коронакризис ми розвивали інфраструктуру всередині країни. Програма "Велике будівництво" не зупинялася ні на хвилину. Ми плануємо відновити понад 4000 км доріг державного значення та понад 2000 км місцевих доріг. Якщо говорити про дорогах державного значення - зараз роботи йдуть на близько 3063 км автодоріг. Перші дороги вже завершені в Черкаській, Волинській, Львівській, Київській областях", - зазначив глава Міністерства.

За його словами, в цьому році почали будувати і ремонтувати об'єкти, які десятиліттями стояли недобудованими і розбитими. "На колишній "дорозі смерті" - так називають автодорога Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв зараз укладають важкий бетон. Роботи тривають на 52 км. Відновлюється 128 км дороги від Станиці Луганської до Сєвєродонецька і т. д.", - додав Владислав Криклій.

Крім цього, для підвищення екологічності на об'єктах "Великого будівництва" в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій областях вже активно використовуються технології укладання шарів дорожнього одягу з відходів - металургійних шлаків. Всього в 2020 році до будівництва доріг будуть залучені понад 482 тис. кубометрів таких матеріалів. "Найбільший обсяг шлаків - 373 тис. кубометрів, використовують у Дніпропетровській області на будівництві маршруту Київ - Дніпро (дорога Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка)", - зазначив міністр.

Також поновилися будівельні роботи на новому мосту через р. Дніпро у Запоріжжі. Всього понад 70 мостових споруд, що будуть побудовані або відремонтовані в цьому році. Це приблизно 3-4 мосту в кожній області.

    Реклама на dsnews.ua