• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Кабмін змінює процедуру обрання держсекретарів через їх невідповідність вимогам

Реклама на dsnews.ua
Уряд України ініціює впровадження нової процедури обрання державних секретарів та удосконалення системи їх відбору

Про це сьогодні на брифінгу повідомила в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

"Ми вирішили, що протягом наступних днів збираємо комісію, всіх міністрів Кабміну, які зацікавлені в цьому процесі і наших друзів з громадських організацій, таких як Transparency International та інших, щоб переглянути процедуру... Та процедура, яка є зараз, має бути вдосконалена", - заявила Супрун.

За її словами, кандидати на пост держсекретарів не відповідають основним вимогам. У свою чергу глава Міністерства інфраструктури Володимир Омелян назвав нинішній конкурс "спробою реваншу людей, що переслідують власні цілі".

"Ми не будемо ширмою, і ніхто бізнесом за нашими спинами займатися не буде", - заявив він. На думку Омеляна, держсекретарі повинні гарантувати те, що поточні реформи у відомствах продовжаться після відходу діючих міністрів.

Як раніше повідомляла "ДС", заступник міністра внутрішніх справ Олексій Тахтай переміг у конкурсі на посаду державного секретаря МВС. Тахтай до призначення в МВС, працював в Адміністрації президента Віктора Януковича під головуванням Сергія Льовочкіна.

    Реклама на dsnews.ua