• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Кабмін призначив Семена Кривоноса директором НАБУ

Сьогодні, 6 березня, на позачерговому засіданні Кабмін призначив Семена Кривоноса директором Національного антикорупційного бюро

Реклама на dsnews.ua

Рішення про призначення Кривоноса директором НАБУ підтримали всі міністри, окрім віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова, передає "ДС".

До початку голосування він заявив про конфлікт інтересів, тому в голосуванні участі не брав.

"Був проведений прозорий конкурс. Половина складу конкурсної комісії — це представники від наших міжнародних партнерів. Всі засідання комісії транслювались в онлайн-режимі. Тести, знання законодавства, практичні завдання, перевірки на доброчесність кандидатів — все це було зроблено", — сказав Шмигаль.

За словами глави уряду, в результаті конкурсна комісія обрала трьох кандидатів на посаду директора НАБУ і внесла подання стосовно цих кандидатів прем’єр-міністру.

Нагадаємо, кандидатами на посаду були начальник 4-го слідчого відділу Територіального управління Держбюро розслідувань у Хмельницькому Сергій Гупяк, керівник Державної інспекції архітектури та містобудування Семен Кривонос та керівник управління внутрішнього контролю НАБУ Роман Осипчук.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua