• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кабмін оприлюднив постанову про протидію штаму "Дельта"

Кабінет міністрів України затвердив рекомендації Ради національної безпеки і оборони щодо протидії коронавірусу штаму "Дельта"

Реклама на dsnews.ua

Документ опублікували на Урядовому порталі, передає "ДС".

Це постанова щодо протидії штаму коронавірусу "Дельта", який вже поширюється Європою, а також Росією.

Для вʼїзду в Україну іноземцям (крім власників виду на проживання) і особам без громадянства старше 12 років, які прибувають з Індії, Великобританії, Росії та Португалії або перебували на території цих країн не менше 7 днів протягом останніх двох тижнів, треба безпосередньо на пунктах пропуску здати експрес-тест на антиген.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України (крім тих, хто молодше 12 років) і прибули з чотирьох вищеназваних країн або перебували на їх території менше 7 днів протягом двох тижнів, також повинні здати експрес тест на антиген безпосередньо в пунктах пропуску. При позитивному результаті вони підлягають обовʼязковій самоізоляції чи обсервації.

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов заявив, що штам коронавірусу "Дельта", який почав поширюватися світом з Індії, виявлений у двох осіб в Україні.

Як писала "ДС", у НАН України констатували, що в Україні очікується спалах штаму коронавірусу "Дельта", який є істотно заразнішим від початкового COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua