• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Кабмін схвалив список санкцій за виправдання російської агресії

Кабінет міністрів пропонує запровадити санкції проти 6 фізичних та 10 юридичних осіб за виправдання збройної агресії Росії. Список санкцій повинні винести на розгляд Ради національної безпеки і оборони

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

Повідомляється, що сьогодні уряд схвалив і повинен протягом трьох днів внести на розгляд РНБО пропозицію щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних санкцій.

Планується, що санкції будуть введені за поширення інформаційного контенту, спрямованого на виправдання збройної агресії РФ і тимчасової окупації частини території України, а також за популяризацію і пропаганду органів окупаційних адміністрацій.

"Санкції пропонується застосувати строком на 3 роки до 6 фізичних і 10 юридичних осіб, зареєстрованих у восьми країнах", — йдеться в повідомленні.

Пакет санкцій передбачає блокування майна на території України, заборону на транзит ресурсів, польоти і перевезення, а також заборону на виведення капіталів.

При цьому міністерство не розкриває, хто саме увійде до списку санкцій. А на відкритій частині засідання Кабінету міністрів таке питання не розглядалося.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua