• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кабмін схвалив Стратегію боротьби з організованою злочинністю на найближчі п'ять років

Реклама на dsnews.ua

Кабінет Міністрів України на п'ять років схвалив Стратегію боротьби з організованою злочинністю, яка буде реалізовуватися в три етапи

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 16 вересня, на засіданні уряду, передає "ДС".

Метою стратегії є формування державної політики в сфері боротьби з організованою злочинністю шляхом введення міжнародних стандартів, а також побудова ефективної системи боротьби з оргзлочинністю.

Відзначається, що стратегія буде реалізовуватися в три етапи:

- оцінка загроз тяжких злочинів і оргзлочинності (SOCTA Україна). За результатами цього будуть сформовані аналітичні висновки, які сформулюють пріоритети;

- визначення обмеженої кількості стратегічних цілей і розробка планових заходів;

- виконання комплексних планових заходів.

Відзначається, що стратегія буде реалізовуватися протягом 5 років за рахунок коштів державного бюджету та інших не заборонених законодавством джерел.

Стратегію планується реалізовувати на підставі оптимальних рішень, які повинні враховувати практику країн-членів Європейського Союзу.

Очікується, що реалізація стратегії дозволить знизити рівень оргзлочинності в Україні, підвищить довіру населення до влади, створить необхідні умови для надходження іноземних інвестицій в економіку країни.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 16 вересня, затвердив зразки бланків національного і міжнародного водійських посвідчень, свідоцтва про реєстрацію та тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу, а також зразок розпізнавального автомобільного знака.

    Реклама на dsnews.ua