• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Кабмін залишив зарплати держслужбовців на рівні 2020 року

Реклама на dsnews.ua

Кабінет Міністрів залишив розміри та умови оплати праці всіх категорій працівників державних органів у 2021 році на рівні минулого року

Відповідну постанову уряд затвердив на черговому засіданні 13 січня, передає "ДС" з посиланням на повідомлення міністра КМУ Олега Немчінова.

"Проєкт постанови розроблено Національним агентством України з питань державної служби для визначення схеми посадових окладів на посадах державної служби у 2021 році. Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік", встановлено, що у 2021 році для всіх категорій працівників державних органів застосовуються розміри та умови оплати праці, що діяли станом на 1 вересня 2020 року", — зазначив Немчінов.

За його словами, постанова не змінює умови оплати праці державних службовців і гарантує їх розмір на рівні вересня 2020 року й враховує необхідність забезпечення мінімального посадового окладу в розмірі 4540 грн для найнижчої посади державної служби, що дорівнює двом прожитковим мінімумам, встановленим статтею 7 чинного закону.

Нагадаємо, раніше глава Мінфіну Сергій Марченко заявив, що ризиків щодо можливих негативних ситуацій з виплатами зарплат педагогам, медикам, субсидій через чергові карантинні обмеження на даний момент немає.

    Реклама на dsnews.ua