• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Кабмін залишить "карантинні" зарплати міністрам, незважаючи на рішення суду

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що його зарплата і зарплата міністрів залишаться обмеженими до 5 середніх зарплат в Україні

Про це глава українського уряду повідомив під час засідання 23 вересня, передає "ДС".

"Підтверджу публічно, що з прийняттям рішенням Конституційного суду щодо заробітних плат чиновників і держслужбовців, Кабінет міністрів і я особисто, залишаємося під дією постанови №304 в якій зарплати прем'єр-міністра, міністрів обмежені розміром не більше 5 середніх заробітних плат в Україні", — повідомляє глава уряду.

Шмигаль наголосив, що це принципова позиція, і попросив міністрів не допустити "перекосів" в зарплатах їх заступників, і працівників міністерств.

"Що стосується заробітних плат чиновників, заступників міністрів, працівників міністерств, я прошу всіх міністрів також контролювати, щоб не було перекосів, щоб зарплати відповідали тим рівням, про які ми говорили і які прийнятні для економічної ситуації", — резюмує прем'єр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів прийняв розпорядження "Про затвердження чисельності громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні — грудні 2020 року" і виділив на ці цілі 65,2 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua