• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кабмін скасував обов'язок постачальників зберігати страховий запас газу (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України прийняв постанову "Про затвердження розміру страхового запасу природного газу на 2020 рік". Розмір встановлений на рівні 0% від запланованих місячних обсягів постачання постачальником природного газу на наступний місяць

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду 12 серпня, передає "ДС".

Як наголошується в пояснювальній записці до проекту, згідно чинного законодавства України, постачальники зобов'язані створювати страховий запас природного газу. Розмір страхового запасу встановлюється щорічно Кабінетом міністрів України на однаковому рівні для всіх постачальників.

"Прийняття постанови сприятиме зменшенню фінансового навантаження на постачальників природного газу, що в свою чергу призведе до нормального функціонування вільного ринку природного газу, оскільки постачальники природного газу повинні створити страховий запас природного газу в розмірі 0 відсотків від запланованих місячних обсягів постачання постачальником природного газу споживачам на наступний місяць", — наголошується в документі.

Нагадаємо, на 2019 рік Кабінет міністрів встановив, що постачальники природного газу зобов'язані створити страховий запас природного газу в розмірі 10 відсотків запланованих місячних обсягів постачання постачальником природного газу споживачам на наступний місяць.

    Реклама на dsnews.ua