• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Кабмін передав на будівництво доріг понад 60 млн грн з програми по діагностиці онкозахворювань

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України передав Укравтодору 61,55 млн грн, передбачених МОЗ за програмою по удосконаленню молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 21 жовтня, інформує "ДС".

Кошти передано для "покращення стану доріг загального значення у Львівській області". Зазначається, що загалом за цією бюджетною програмою перерозподілили 104,752 млн грн.

Зокрема, 20 млн грн передали Міносвіти для реставрації головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, 7,2 млн грн — Міносвіти на створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі НАУ, 6 млн грн — Міносвіти на реставрацію староакадемічного корпусу ансамблю Братського монастиря по вул. Г. Сковороди, 2 у Подільському районі Києва, пишуть "Наші гроші".

Ще 10 млн грн передали Міненерго на реалізацію державного інвестиційного проєкту "Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей".

Уряд також затвердив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору. Так, з 70 мільйонів гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 мільйона піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн — також на розвиток доріг у Львівській області.

"Перерозподіл" бюджетних коштів вже прокоментувала народна депутатка фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко. Вона зокрема зазначила, що "це нецільове використання коштів, пряма корупція і кримінал".

Як відомо, програму "Велике будівництво", яке у тому числі передбачає будівництво автомобільних доріг, лобіює і популяризує особисто президент Володимир Зеленський.

Як повідомляла "ДС", глава Рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що 25 млрд грн з Фонду по боротьбі з коронавірусом пішли на будівництво доріг і амбулаторій, соціальні виплати населенню, доплати медикам і правоохоронцям, а ось апарати ШВЛ, за його даними, з фонду не закуповувалися.

    Реклама на dsnews.ua