• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кабмін перепризначив Любченка головою Податкової служби

Кабінет міністрів України перепризначив Олексія Любченка головою Державної податкової служби. Він обійматиме цю посаду протягом п'яти років

Олексій Любченко
Олексій Любченко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні представника Кабінету міністрів у Верховній Раді Василя Мокана в Telegram, передає "ДС".

За його словами, сьогодні уряд звільнив Любченка з посади голови Податкової служби у звʼязку з закінченням терміну дії контракту. І відразу ж переназначив на цю ж посаду строком на пʼять років.

Любченко з 2015 року обіймав посаду радника глави Фіскальної служби, а також першого віце-президента ПАТ "Украгрохімхолдинг". З 1999 по 2003 року він був першим заступником голови Податкової в Кіровоградській області, з 2003 по 2005 роки — керівником Податкової інспекції у Черкаській області. З 2009 по 2011 року обіймав посаду заступника голови Державної податкової адміністрації.

Зазначимо, Любченка призначили керівником Податкової служби України в квітні 2020 року без конкурсу, оскільки на той час діяв закон, який дозволяв такі призначення на час карантину.

Конкурс на главу Податкової оголосили в березні 2020 року, і Любченко його виграв.

Нагадаємо, у лютому 2021 року Верховна Рада схвалила в другому читанні і в цілому законопроєкт №4531, який відновив конкурси на зайняття посад державних службовців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua