• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Кабмін призначив нового голову ДСНС

Кабінет міністрів України у п’ятницю, 28 червня, призначив Андрія Даника головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Реклама на dsnews.ua

Про це представник Кабінету міністрів у Верховній раді Тарас Мельничук повідомив у Telegram-каналі, передає "ДС".

Відтепер Андрій Даник очолить Державну службу України з надзвичайних ситуацій, тоді як Віталій Миронюк обійме посаду першого заступника голови ДСНС.

Зазначимо, що Андрій Даник у 2002 році закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Міністерства внутрішніх справ України за спеціальністю пожежна безпека.

З серпня 2015 року обіймав посаду заступника начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області. Тоді як з 2020 року до 2023 очолював Головне управління ДСНС у Черкаській області.

Згодом у вересні 2023 року був призначений на посаду заступника голови ДСНС. А з 27 лютого 2024 року обіймав посаду тимчасово виконуючого обов'язки голови ДСНС України.

Як писала "ДС", наглядова рада НАК "Нафтогаз України" призначила Сергія Лагна тимчасово виконувачем обов’язки керівника АТ "Укргазвидобування". Він змінив на цій посаді Олега Толмачева

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua