• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кабмін призначив в.о. члена правління "Укрзалізниці"

Кабінет міністрів України тимчасово поклав виконання обовʼязків члена правління АТ "Укрзалізниця" на Іванініва Миколу Івановича

Микола Іванінів
Микола Іванінів
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні народного депутата фракції "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка в Telegram, передає "ДС".

Микола Іванінів працює на "Укрзалізниці" з травня 2019 року на посаді директора з економіки й фінансів.

"Він має ґрунтовну міжнародну практику роботи на керівних посадах на позиції директора з фінансів. З 2014 року Микола Іванінів обіймав посаду директора та члена правління AXA Україна (входить до міжнародної групи страхових та інвестиційних компаній AXA Group з головним офісом у Парижі).У 2013-2014 роках працював фінансовим директором у компанії «Датагруп» — всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та будинків. У різні роки обіймав посади віцепрезидента з фінансів та адміністрування RISE Group, фінансового директора в страховій компанії ALICO та керуючого казначейством Kraft Foods EEMEA HQ", – зазначали в "Укрзалізниці".

Також відомо, що з 2005 року Микола Іванінів — член Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів. За версією журналу SBR, у 2018 році увійшов до топ-5 фінансових директорів України. Закінчив Тернопільську академію народного господарства, факультет Міжнародного бізнесу та управління.

Як повідомляла "ДС", 17 березня Кабінет міністрів підтримав дострокове припинення повноважень голови правління «Укрзалізниці» Володимира Жмака

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua