• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Кабмін призначив заступників двом міністрам

Кабінет міністрів ухвалив рішення про призначення Володимира Гаврилова заступником міністра оборони та Сергія Тихонова — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості

Кабмін
Кабмін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні представника уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука у Telegram, передає "ДС".

"Призначено: Гаврилова Володимира Валеріановича заступником міністра оборони України, Тихонова Сергія Андріяновича заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України", — написав Мельничук.

За його словами, звільнено Анатолія Петренка з посади заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції.

КМУ також призначив Юрія Марценишина першим заступником голови Державної служби з безпеки на транспорті, Наталію Дюжилову — заступником голови Державної інспекції архітектури та містобудування; Тетяну Шевченко — заступником голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру; Яну Матієву — заступником голови Фонду державного майна.

Також призначено Артема Рудька заступником голови Державної служби статистики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, а Дмитра Бутрія — заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Погоджено звільнення Ярослава Лагути з посади голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, Ігоря Щербака — з посади голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Олега Гаряги — з посади голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Погоджено обрання Вадима Данилківа виконуючим обов’язки генерального директора акціонерного товариства "Миколаївобленерго".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua