• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Кабмін продовжив роботу аналогового ТБ поруч з територіями, окупованими РФ

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів прийняв постанову "Деякі питання використання радіочастотного ресурсу України", яка продовжилв роботу аналогового телевізійного мовлення

Відповідну постанову прийнято на засіданні уряду 16 грудня 2020 року, передає "ДС".

Згідно з постановою, для встановлених Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення каналів мовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією і тимчасово окупованими територіями, аналогове телебачення продовжується на період до відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, а для каналів телерадіоорганізацій місцевого мовлення, що не мають ліцензій на цифрове мовлення, — до 31 березня 2021 року.

Як наголошується в пояснювальній записці до проєкту постанови, процес переходу телерадіоорганізацій на цифровий формат не закінчений в зв'язку з недостатнім фінансовим забезпеченням, застарілістю матеріально-технічної бази, істотними витратами на створення якісного інформаційного продукту, необхідного для заповнення ефірного часу.

"Тому відключення аналогового сигналу призведе до посилення іноземного впливу на інформаційний простір України", — йдеться в документі.

Нагадаємо, раніше Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила телеканалу "НАШ" позапланову перевірку. Причиною цього стало шоу "П'ятниця. Вечір", в якому 4 грудня по відеозв'язку взяв участь представник "ЛНР" Родіон Мірошник.

    Реклама на dsnews.ua