• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Кабмін розширив умови кредитної програми "5-7-9%"

Реклама на dsnews.ua

Уряд вніс зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9%» в частині підвищення максимального рівня річного доходу підприємств до еквівалента 10 млн євро

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства фінансів, передає "ДС".

Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Порядку надання державної підтримки мікропідприємництва і малого підприємництва, згідно з яким реалізується програма «Доступні кредити 5-7-9%».

Внесені зміни в програму стосуються лібералізації ряду вимог до субʼєктів підприємництва в частині підвищення максимального рівня їх річного доходу до еквівалента 10 млн євро і виключення з Порядку вимоги до обовʼязкової прибутковості бізнесу, що діє — рішення прийматимуть банки-кредитори. Також змінами розширено мету використання кредитних коштів можливістю придбання земельних ділянок як окремо, так і разом з нежитловою нерухомістю.

Відповідні зміни в програму «Доступні кредити 5-7-9%» були прийняті в рамках виконання доручення уряду щодо розробки та затвердження програми фінансової підтримки малого і середнього підприємництва, а також субʼєктів господарювання сфери культури, креативних індустрій, туризму, діяльність яких перебуває під впливом введених обмежень, повʼязаних з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, у вересні президент України Володимир Зеленський запропонував розширити програму "Доступні кредити 5-7-9%". Він хоче поширити дію програми на фермерів, які постраждали від посухи.

    Реклама на dsnews.ua