• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кабмін розірвав туристичну угоду з Росією (ДОКУМЕНТ)

Кабінет міністрів у зв'язку зі здійсненням збройної агресії Росії проти України денонсував угоду від 1999 року з урядом РФ про співробітництво в галузі туризму

Засідання Кабміну
Засідання Кабміну
Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення прийнято 31 березня під час засідання Кабміну, передає "ДС".

Документом доручено Міністерству закордонних справ України у встановленому порядку повідомити уряд Російської Федерації про припинення дії угоди.

Як зазначається в пояснювальній записці до проєкту, дія угоди про співробітництво в галузі туризму припиняється, оскільки, "у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, фактичне співробітництво у зазначеній галузі з країною-агресором припинене, а перспективи налагодження такої співпраці у подальшому відсутні".

Угода між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі туризму була підписана 16 липня 1999 року в Києві.

"Прийняття відповідної постанови Кабінетом міністрів України стане завершальним етапом виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для припинення дії угоди", — йдеться в документі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 12 серпня 2020 року підтримав рішення щодо виходу України зі структур Співдружності Незалежних Держав.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua