• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кабмін дозволив фінансувати з COVID-фонду виробництво патріотичних серіалів

Реклама на dsnews.ua

28 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови, що дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування

Про це йдеться в повідомленні Міністерства культури і інформаційної політики України, передає "ДС".

28 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови «Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій і пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-Co V-2».

Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування.

Це дозволить більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту і підтримку кіногалузі в умовах коронакризи.

Кошти, згідно з постановою Кабміну від 8 липня 2020 №592, повинні бути використані до кінця поточного року. Тому виникла необхідність передбачити можливість їх використання не тільки для покриття витрат на виробництво всього телевізійного серіалу, але і для підтримки реалізації окремих періодів (етапів).

Міністр культури Олександр Ткаченко прокоментував Telegram-каналу "PavlovskyNews" інформацію про виділення 100 млн гривень з фонду боротьби з епідемією на кіноіндустрію. За словами глави Мінкульту, ці гроші передбачені урядом для допомоги культури, яка постраждала від коронавірусу.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України виділив з COVID-фонду 1,3 млрд гривень на виплати безробітним.

    Реклама на dsnews.ua