• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кабмін схвалив держстратегію регіонального розвитку на сім років (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

На засіданні в середу, 5 серпня, Кабінет міністрів затвердив державну стратегію регіонального розвитку України на 2021-2027 роки

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі нардепа від "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка, передає "ДС".

"Державна регіональна політика протягом цього планового періоду буде фокусуватися на таких типах територій: гірські території Українських Карпат, узбережжя Чорного та Азовського морів, зони впливу міжнародних транспортних коридорів, прикордонні регіони в тому числі в несприятливих умовах, природно заповідні території, міські агломерації, центри економічного зростання, монофункціональні міські поселення, сільські поселення в несприятливих умовах", — написав він у месенджері.

Гончаренко також додав, що стратегічними цілями регіонального розвитку стали: "формування згуртованої країни в соціальному, економічному, екологічному, гуманітарному і просторовому рівнях, підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів і розвиток ефективного багаторівневого управління".

"У Стратегії введені нові підходи до політики регіонального розвитку, а саме — перехід від переважно територіально нейтральної до територіально спрямованої політики розвитку територій на основі стимулювання використання власного потенціалу, надання підтримки окремим територіям, що характеризуються особливими проблемами соціально-економічного розвитку тощо", — зазначає він.

Також Гончаренко розмістив на Telegram-каналі посилання на доповнення до затвердженого документа.

Нагадаємо, в середу, 29 липня, Кабінет міністрів затвердив Прогноз соціально-економічного розвитку України у 2021-2023 роках.

    Реклама на dsnews.ua