• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Кабмін погодив положення про Офіс з розвитку підприємництва та експорту

Уряд затвердив положення про державну установу "Офіс з розвитку підприємництва та експорту"

Кабмін
Кабмін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінекономіки, передає "ДС".

«11 травня 2021 року затверджено положення про "Офіс з розвитку підприємництва та експорту", метою діяльності якого є сприяння розвитку та підтримка малого і середнього підприємництва, підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників відповідно до програмних документів Кабінету міністрів України, інших документів державного планування», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що положення передбачає утворення наглядової ради у складі представників секретаріату Кабінету міністрів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерства цифрової трансформації. Секретаріату Кабміну доручено затвердити програму діяльності державної установи "Офіс з розвитку підприємництва та експорту" та визначити порядок контролю за її виконанням.

У Мінекономіки наголосили, що інституція має, зокрема, актуалізувати Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та займатися розробленням єдиних програм підтримки МСП.

Як повідомлялось, державну установу "Офіс з просування експорту України" перейменовано на "Офіс з розвитку підприємництва та експорту" відповідно до рішення уряду від 10 березня 2021 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua