• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кабмін визначив сфери відповідальності віцепрем'єра з ОПК

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України визначив питання, які входять до компетенції віцепремʼєр-міністра — Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко в Telegram, передає "ДС".

Віцепремʼєр з ОПК буде відповідати за питання національної безпеки у воєнній сфері, сферах оборони і військового будівництва в мирний час та особливий період, державної промислової політики, державної військово-промислової політики, оборонно-промислового комплексу, державного оборонного замовлення, літакобудівні галузі.

Також у його компетенції увійдуть питання по космічної діяльності, розвитку та експлуатації транспортної інфраструктури, технічного регулювання, промислової безпеки і охорони праці, енергетиці.

Крім цього Уруський буде відповідати за інноваційну діяльність у стратегічних галузях промисловості, трансфери технологій, взаємодія з ООН по промисловому розвитку (ЮНІДО), а також інші питання за відповідними напрямками.

Нагадаємо, В Україні створили міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Його головою став віце-премʼєр Олег Уруський.

    Реклама на dsnews.ua