• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Кабмін вніс сортування побутових відходів в тарифи на послуги

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів вніс зміни в Порядок формування тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами. В тарифи тепер включені операції сортування

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 28 жовтня, передає "ДС".

Як наголошується в пояснювальній записці до проєкту постанови, в Україні в 28 населених пунктах працюють 34 сміттєсортувальні лінії, проте в переліку операцій поводження з побутовими відходами відсутня операція сортування. Тому перелік операцій поводження з побутовими відходами доповнюється операціями сортування і видалення.

Крім того, в даний час, тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами є сумою тарифів на послуги з вивезення, переробки та захоронення побутових відходів.

"Ця норма призводить до того, що при встановленні тарифів на послугу з поводження з твердими побутовими відходами споживачі платять за поховання побутових відходів без винятку обсягу перероблених побутових відходів", — йдеться в документі.

Проєктом передбачено, що при встановленні тарифу на послуги з поводження з твердими побутовими відходами будуть враховуватися обсяги вивезення, переробки та захоронення побутових відходів.

Нагадаємо, Кабмін України виділив 1,979 млрд грн на доплати працівникам Національної поліції, які безпосередньо зайняті в боротьбі з поширенням коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua