• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Кабмін запровадив нові правила в'їзду в Україну через поширення штаму коронавірусу "Дельта"

Для запобігання поширенню нового штаму коронавірусу "Дельта" Уряд України ухвалив рішення про зміни карантинних норм

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує "ДС".

Він пояснив, що людям, які повернулися з країн, де зареєстровано найбільше випадків зараження новим штамом, треба буде встановити застосунок "Вдома". Це такі країни, як Португалія, Росія, Велика Британія та Індія. 

"Для того, щоб перетнути кордон в Україну із цих країн, потрібно зробити експрес-тест на антиген "Дельта" — в пунктах пропуску через державний кордон. Пройти самоізоляцію 14 днів або обсервацію. Можна достроково завершити самоізоляцію через Вдома, коли ви отримаєте негативний результат тесту. Саме в Португалії, Росії, Великій Британії та Індії найбільша кількість випадків зараження новим штамом "Дельта". І всім іноземцям, які приїжджають з цих країн, потрібно обовʼязково здати експрес-тест", — проінформував Федоров.. 

Міністр також нагадав, що ВООЗ оголосила штам "Дельта" домінантним варіантом коронавірусу у всьому світі — поширений у 92 країнах. В Україні перші випадки зараження зафіксували 23 червня.

"Для в’їзду в Україну з інших країн правила не змінювалися — оскільки Україна в зеленій зоні, застосунок встановлювати не потрібно", — додав Федоров.

Як писала "ДС", у Львові вирішили посилити карантин, збільшити кількість ліжок для хворих на COVID-19 і кількість вакцинацій через загрозу поширення нового штаму коронавірусу "Дельта".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua