• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кабмін збільшив список препаратів, які не можна перевозити через кордон

Український уряд розширив список заборонених для транспортування через кордон медичних препаратів

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби, передає "ДС".

"Кабінет міністрів вніс зміни до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 6 травня 2000 року № 770. У результаті цих змін перелік медичних препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів значно розширився. А це означає, що перевезення через державний кордон цих категорій медпрепаратів, які містять наркотичні та психотропні речовини, також будуть регламентуватися і при виявленні вилучатися на державному кордоні", — зазначено в повідомленні.

Документ, який доступний на сайті Кабінету міністрів, містить більше півсотні назв препаратів.

Прикордонники просять громадян звернути увагу на такі зміни і детально ознайомитися зі списком цих препаратів, щоб не мати зайвого клопоту при перетині кордону.

Підкреслюється, що за два місяці 2021 року в пунктах пропуску на державному кордоні співробітники ДПСУ самостійно, або разом з взаємодіючими органами вилучили близько 33 кілограмів наркотичних речовин, а також препаратів, що мають наркотичну або психотропну дію.

Нагадаємо, народні депутати планують зареєструвати у Верховній Раді законопроєкт про заборону продажу ліків неповнолітнім.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua