• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Кадиров покликав інструкторів з США для підготовки спецназу Чечні

Реклама на dsnews.ua
Влада Чечні залучать для роботи в створюваному в Гудермесі міжнародному навчальному центрі підготовки сил спеціальних операцій приватних інструкторів з США

Про це повідомив керівник Чечні Рамзан Кадиров, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Планується залучити на початковому етапі до 200 інструкторів. Це кращі в світі фахівці", - заявив Кадиров.

За його словами, керівник створюваного центру Данило Мартинов розповів, що отримав близько десяти заявок на роботу від приватних американських інструкторів. "Приватні фахівці з США, принаймні, таку зацікавленість мають. Це люди з ім'ям. Будемо дивитися", - заявив Кадиров.

Він також додав, що офіційні силові структури США в Чечні "потрапляють під санкції", тому залучають приватні.

Кадиров також розповів, що міжнародний навчальний центр для сил спеціальних операцій планується створити в Гудермесі до 2018 року. На площі 400 га будуть знаходитися близько 40 навчальних об'єктів, серед яких злітно-посадкова смуга, парашутний комплекс та об'єкти для відпрацювання стрільб і навичок боротьби в міських умовах.

Також будуються басейни для бійців спецназу, які спеціалізуються на проведенні операції на воді і під водою. Ведуться роботи і на аеродинамічній трубі, полігоні для навчання мінно-вибухової справи, промислового альпінізму. Особливий інтерес представляє містечко, де спецназ буде вчитися виявляти потенційну терористичну загрозу, звільняти заручників і нейтралізації терористів.

    Реклама на dsnews.ua