• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Як у школу: нардепи хочуть почати нову сесію Верховної Ради 1 вересня

Реклама на dsnews.ua

Група народних депутатів зареєструвала проєкт постанови, в якому розписаний план наступної сесії парламенту

Про це повідомляється у проєкті постанови №3798, опублікованому сьогодні на сайті Верховної Ради, передає "ДС".

Проєкт постанови "Про календарний план проведення четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання" подала група народних депутатів на чолі з головою комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВРУ Сергієм Кальченком.

У проєкті пропонується розпочати четверту сесію парламенту 1 вересня 2020 року, а закінчити - 22 січня 2021 року.

За час четвертої сесії планується відвести 10 тижнів для пленарних засідань, сім - для роботи народних депутатів у комітетах, комісіях, фракціях і групах, чотири - для роботи з виборцями. Крім того, в Раді буде 10 годин для проведення "години запитань до уряду".

В кінці кожного місяця передбачено тиждень для роботи депутатів з виборцями. При цьому на останні два тижні грудня пропонується запланувати роботу нардепів в комітетах і з виборцями. Перший робочий тиждень 2021 року (4-8 січня) депутати будуть працювати в комітетах, а перше пленарне засідання в новому році запланували на 12 січня.

Як повідомляла "ДС", наприкінці травня президент Володимир Зеленський заявив, що не буде розпускати парламент, поки депутати фракції "Слуги народу" голосують за "важливі законопроєкти".

    Реклама на dsnews.ua