• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Як Зеленський дітям поганий приклад подавав: На фото президента з випускниками помітили цікаву деталь

Реклама на dsnews.ua

На фото президента Володимира Зеленського з випускниками, які здали ЗНО з максимально високими результатами, помітили грубе порушення карантинних обмежень

На це звернув увагу у Facebook український політтехнолог Олексій Голобуцький, передає "ДС".

"Всі діти, крім трьох, зі спущеними масками, троє взагалі без них. Зеленський не одягав маску з самого початку. Це при тому, що для багатьох він, як шостий президент, залишається зразком поведінки. І обличчя його вже всі знають, причини знімати маску "тому що не впізнають" просто немає", — зауважив експерт.

За його словами, саме через те, що влада закликає громадян дотримуватися карантину, а сама ігнорує його, українці перестали дотримуватися встановлених правил.

"Саме тому в нас і провалився карантин: бо ті, хто повинні подавати приклад його дотримання, демонстрували всім веселу зневага до обмежень. Дистанція? Яка дистанція? Маски, кому вони потрібні?! Обмеження пересувань, самоізоляція, мінімальні контакти, соціальна дистанція? Не смішіть, ми обійдемося і все в порядку!" — підкреслив Голобуцький.

"Але зазвичай це все далеко, фото і відео. А тут діти мали приклад перед очима — і негайно його повторили", — резюмував він.

    Реклама на dsnews.ua