• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Камʼянець-Подільська міськрада також просить заборонити "Партію Шарія" та ОПЗЖ

Камʼянець-Подільська міська рада звернулася до президента, Верховної Ради і секретаря РНБО з проханням заборонити діяльність "Партії Шарія" та "Опозиційної платформи — За життя"

Камʼянець-Подільський
Камʼянець-Подільський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Камʼянець-Подільської міської ради, передає "ДС".

Текст звернення зачитала голова депутатської фракції ВО "Свобода" Ірина Шелепницька.

"Окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, є й внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення. Просимо вас підготувати та ухвалити законопроєкти та регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партії "Опозиційна платформа — За життя" та "Партії Шарія" як таких, що відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора", — йдеться в документі.

Автори звернення наголошують, що "необхідно вже сьогодні зупинити діяльність рупорів Кремля".

"Рішення має задекларувати спільну позицію всіх проукраїнських сил в Камʼянець-Подільській міській раді та радах усіх рівнів", — зазначається у зверненні.

Як писала "ДС", 25 лютого депутати Чернівецької міської ради підтримали звернення до президента, Верховної Ради, Міністерства юстиції, РНБО та обласних рад України щодо заборони діяльності ОПЗЖ і "Партії Шарія". Наступного дня подібне звернення ухвалили й депутати Івано-Франківської міськради.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua