• USD 28.4
  • EUR 33.6
  • GBP 37.6
Спецпроєкти

Канадські військові пішли на карантин перед відправкою в Україну

Реклама на dsnews.ua
Канадські військовослужбовці почали карантин у зв'язку зі швидкої передислокацією в Україну в рамках тренувальної місії UNIFER

Про це заявили в міністерстві оборони Канади, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Особовий склад 4-ї канадської дивізії відбув з військової бази в Петававе в Кінгстон, де почне 14-денний період ізоляції. Ізоляція військових перед закордонним відрядженням буде гарантувати, що вони здорові, коли вони приєднаються до операції REASSURANCE в Центральній і Східній Європі, операції IMPACT на Близькому Сході та операції UNIFIER в Україні", - йдеться в поширеній заяві.

Відзначається, що під час пандемії COVID-19 "канадські війська дотримуються ... ізоляції до і після відрядження з метою попередження розповсюдження вірусу і одночасного підтримання операційної ефективності та здатності проводити важливі операції".

Як повідомлялося, в рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військовослужбовців з 2015 року проводять заняття з українськими військовими та представниками силових відомств. За цей час через канадське навчання пройшли понад 17 тис. українських вояків. У березні на тлі глобальної пандемії COVID-19 кількість канадських військових в Україні суттєво зменшили, однак у цьому місяці міноборони Канади оголосило про намір поступово повернутися до повноцінного формату місії.

    Реклама на dsnews.ua