• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кандидати в мери від "Слуги народу" пройшли "стратегічне навчання", — Корнієнко

Реклама на dsnews.ua

Кандидати, які йдуть на місцеві вибори від провладної партії "Слуга народу", не відомі широкому загалові, але знані в тих містах, де їх висувають Кандидати в мери від "Слуги народу" пройшли "стратегічне навчання", — Корнієнко

Про це заявив голова партії Олександр Корнієнко, інформує "ДС".

"Ми довго над цим думали. У першу чергу, ми прийшли до того, що це не мають бути чинні мери обласних центрів. Попри те, що нам багато дорікали, що ми їх висунемо, ми їх не висунули. Знов-таки, черговий міф спростували про нашу партію. Це нові люди, але не просто нові — і все. Вони чогось досягли в житті, це люди справи… Те, що вони не відомі широкому загалові в масштабі України я, мабуть, вважав би плюсом, — вони відомі там, де ми їх висуваємо, в тих містах вони чогось досягли. Вони не вляпались у якісь корупційні або медійні скандали, не мають афіляції до якихось бізнес-груп тощо", — сказав Корнієнко в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

Водночас він додав, що це люди, "які готові боротися".

"Ми проводили їм два дні певне стратегічне навчання, і вони всі продемонстрували і розуміння, що таке місто, і стратегію, і що вони готові до боротьби. Я думаю, що результати місцевих виборів декого здивують в цій країні (в Україні, — прим. "ДС")", — зауважив Корнієнко.

Як писала "ДС", партія "Слуга народу" на VII позачерговому зʼїзді, що відбувся у Києві 31 серпня, представила кандидатів, яких висуватиме у мери низки міст на місцевих виборах 25 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua