• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Карантин після виборів: В Україні хочуть знову зупинити транспорт і закрити всі заклади

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента України і Кабінеті міністрів розглядають можливість значного посилення карантину після місцевих виборів, призначених на 25 жовтня

Про такі плани керівництва країни повідомило інформоване джерело "ДС".

За словами джерела, розглядається можливість введення найжорстокішого карантинного режиму — аналогічно тому, який був у березні, на самому початку пандемії.

Таким чином, в Україні знову можуть зупинити транспортне сполучення між містами, рух громадського транспорту в містах. Також можуть бути закриті навчальні заклади, кінотеатри, великі торгово-розважальні центри, кафе і ресторани. Крім того, будуть обмежені проведення масових заходів, акцій протестів, концертів, конференцій і т.п.

Нагадаємо, згідно з даними Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу, за кількістю нових випадків зараження коронавірусів станом на 1 жовтня лідирують Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Тернопільська, Львівська, Сумська області, а також Київ.

Як повідомляла "ДС", МОЗ раніше заявив, що виборці, які захворіли COVID-19, під час місцевих виборів 25 жовтня зможуть проголосувати вдома і пояснили, як це зробити.

    Реклама на dsnews.ua