• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Карасьов назвав справжні причини атаки на Кличка

Причиною масових обшуків у Києві і атаки на лідера "УДАРу" Віталія Кличка могли стати ревнощі президента Володимира Зеленського до американських дипломатів

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив політичний експерт Вадим Карасьов у своєму відеоблозі.

«Що це таке: наїзд на градоначальника, щоб узяти під контроль столицю, чи спроба знизити політичні амбіції і політичну вагу Кличка? Останнім часом він демонстрував широту політичних поглядів, яка виходила за рамки інтересів мера столиці. Або щось інше? Ревнощі, можливо? Тому що тільки з Кличком та Зеленським зустрічалися Блінкен і Нуланд. Навіть Порошенко та Разумков удостоїлися цієї зустрічі лише в рамках колективного зібрання. Але не формату тет-а-тет, який притаманний американським дипломатам. Саме в такому форматі визнають ту чи іншу фігуру дуже значущою, розглядають її як перспективну і важливу як альтернативу», — зазначив Карасьов.

Експерт переконаний, що Зеленському буде важко вийти переможцем із конфлікту, який він почав.

«З Кличком буде не так-то просто. Багато хто говорить, що Кличко — це не Черновецький. Тому що історія з Черновецьким була схожа при Януковичі: був призначений Попов главою КМДА, а мер відійшов від справ і фактично визнав свою поразку. Кличко не визнає свою поразку, це можна відразу сказати. Він чинитиме опір. У нього великі звʼязки серед західних еліт, він — іменний бренд України», — підсумував Карасьов.

Нагадаємо, правоохоронці різних структур провели більше 70 обшуків в комунальних підприємствах Києва та департаментах КМДА, намагалися потрапити додому і до самого лідера «УДАРу» Кличка.

Опонент мера столиці, народний депутат минулого скликання Борислав Береза ​​назвав цю спецоперацію тиском на Кличка з метою усунути політичного конкурента.

Сам Кличко заявляв, що Банкова користується методами Януковича.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua