• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Катастрофа Ан-26 на Харківщині: "Укроборонпром" не знайшов порушень під час ремонту літака

Реклама на dsnews.ua

"Укроборонпром" провів розслідування щодо ремонту та обслуговування літака Ан-26, який розбився під Чугуєвом Харківської області

Про це заявив голова державного концерну Ігор Фоменко, інформує "ДС".

Він стверджує, що жодних порушень знайдено не було. За його даними, двигун літака ремонтувала "Мотор Січ", але вона не входить до Укроборонпрому.

За словами Фоменка, одразу після трагедії фахівці перевірили 410-й завод цивільної авіації, який займався планером і авіонікою.

"Також були проведені внутрішні розслідування та зроблені висновки щодо технологічних процесів. За результатами внутрішніх службових розслідувань не було виявлено порушень з боку процесів і працівників цього заводу", — сказав Фоменко в інтервʼю "РБК-Україна".

Як писала "ДС", увечері 25 вересня військовий літак Ан-26 розбився поблизу Чугуєва Харківської області при заходженні на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Вижив тільки один курсант — 20-річний Вʼячеслав Золочівський. Церемонія прощання із загиблими відбулася 6 жовтня в Харкові.

Також повідомлялося, що 22 жовтня урядова комісія з розслідування катастрофи військового літака Ан-26 під Харковом встановила причини трагедії й завершила свою роботу.

    Реклама на dsnews.ua