• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Катастрофа МАУ в Ірані: Франція запросила Україну на розшифровку "чорних скриньок"

Реклама на dsnews.ua

Франція запропонувала Україні направити своїх експертів для участі у розшифровці "чорних скриньок" літака "Міжнародних авіаліній України", який був знищений в небі над Іраном

Про це повідомив у своєму Facebook заступник міністра закордонних справ Євген Єнін, передає "ДС".

"Сьогодні (1 липня) Україна отримала від Франції запрошення направити наших експертів для участі у розшифровці "чорних скриньок" РЅ752, які (згідно з попередніми обіцянками Ірану) повинні прибути в Леон 20 липня ц. р.", - написав він.

За словами Єніна завданням України є забезпечення максимального рівня міжнародного визнання фактів атаки на літак, що "наблизить всіх нас до встановлення справедливості і гідних компенсацій сім'ям загиблих".

Як повідомляла "ДС", 29 червня Іран заявив, що передасть Франції "чорні скриньки" літака "Міжнародних авіаліній України", який був збитий в небі над Тегераном. Літак був збитий ракетою. Відповідальність на себе взяв підрозділ "Корпусу вартових ісламської революції".

Канада направить у Францію авіаційних експертів, які візьмуть участь у розшифровці "чорних скриньок" літака МАУ.

Нагадаємо, літак регулярного рейсу PS752 Тегеран - Київ авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) розбився в Ірані вранці 8 січня. В літаку було 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі 176 осіб загинули.

Серед загиблих були громадяни 7 країн: з Ірану 82; з Канади 63; зі Швеції 10; з Афганістану 4; з ФРН 3, з Великобританії 3, з України 11 громадян (2 пасажири і 9 членів екіпажу).

    Реклама на dsnews.ua