• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Катастрофа МН17: дати допитів свідків прибрали з матеріалів справи

Реклама на dsnews.ua

Дати допитів свідків у справі про авіакатастрофу рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній" у небі над Донбасом вилучені з матеріалів заради безпеки, щоб не можна було встановити особу свідків

Про це повідомив заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Як правило, допит свідків, яким надан захист, не може бути проведен у відкритому судовому засіданні. У таких справах навіть оприлюднення інформації про час і місце допиту свідків може представляти ризик для їх безпеки. Наприклад, з матеріалів судової справи вилучені дати відповідних допитів, адже це може сприяти ідентифікації особи", - пояснив він.

Мамедов додав, що завданням є встановити та притягнути до відповідальності "тих, хто здійснював запуск ракети, так і тих, хто віддавав накази".

Нагадаємо, 8 червня в Нідерландах почалося судове засідання у справі про катастрофу рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній", який летів з Амстердама в Куала-Лумпур і був збитий ракетою в небі над Донбасом в липні 2014 р. У результаті, загинули 298 осіб.

Офіційне слідство встановило, що літак був збитий з ЗРК "Бук", який був доставлений з Росії. Обвинуваченими у справі проходять чотири людини, троє з яких - російські військові, в тому числі тодішній ватажок терористичної ДНР Ігор Гіркін (Стрєлок).

Як повідомляла "ДС", на суді у справі про катастрофу рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній" в небі над Донбасом нідерландські адвокати підполковника ГРУ РФ Олега Пулатова заявили про те, що не довіряють підсумкам офіційного розслідування.

    Реклама на dsnews.ua