• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Катастрофа літака АН-26: ДБР обіцяє у квітні завершити розслідування

Державне бюро розслідувань до кінця квітня планує завершити розслідування аварії літака АН-26 з групою курсантів на борту, який в кінці вересня 2020 року впав на трасі Харків-Чугуїв за 2 км від аеродрому

Катастрофа літака АН-26 під Харковом
Катастрофа літака АН-26 під Харковом
Реклама на dsnews.ua

Про це в ході звіту про діяльність ДБР заявив виконуючий обовʼязки директора бюро Олексій Сухачов, передає "ДС".

"Досудове розслідування зазначеної трагедії знаходиться на постійному контролі президента України. Його завершення плануємо на кінець квітня поточного року", — зазначив Сухачов.

Нагадаємо, 25 вересня 2020 року військовий літак Ан-26 розбився поблизу Чугуєва Харківської області при заходженні на посадку. На його борту були 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Вижив тільки один курсант — 20-річний Вʼячеслав Золочівський.

Як писала "ДС", 22 грудня Печерський суд Києва взяв під варту керівника польотів військової частини А-4104 в Чугуєві Олександра Жука за підозрою в порушенні підготовки і правил польотів, халатності, що призвела до краху літака Ан-26 і загибелі 26 військовослужбовців. Також суд заарештував без права внесення застави у тій самій справі командира військової частини А4104 Вʼячеслава Глазунова.

У лютому 2021 року суд продовжив утримання під вартою Жука і Глазунова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua