• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Катастрофа літака МАУ: Україна направила іранській стороні свої зауваження

Сьогодні Київ передав Ірану зауваження та пропозиції до проєкту фінального технічного звіту щодо катастрофи літака МАУ біля Тегерана

Євген Єнін
Євген Єнін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні заступника міністра закордонних справ України Євгена Єніна в Facebook, передає "ДС".

Як пояснив Єнін, зважаючи на вимоги Додатка 13 до Чиказької конвенції, зауваження і пропозиції, які Україна передала іранській стороні поки що є конфіденційними.

"Ми сподіваємося, що іранська сторона в повному обсязі врахує зауваження України і відповідним чином доопрацює текст фінального звіту технічного розслідування. Україна в повній мірі виконала свої зобовʼязання за міжнародним правом", — підкреслив він.

Єнін додав, що український МЗС спільно з партнерами "координуватиме всі подальші кроки заради досягнення справедливості".

Нагадаємо, 8 січня 2020 року під час вильоту з аеропорту Тегерана був знищений літак Boeing 737-800 української авіакомпанії МАУ. Літак був збитий двома ракетами, які випустили іранські військові. В результаті інциденту загинули 176 осіб.

Як повідомляла "ДС", 20 лютого стало відомо, що військова прокуратура Ірану завершила розслідування катастрофи літака авіакомпанії "МАУ" і готує обвинувальний акт, а сама справа найближчим часом буде передана до суду.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua