• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кернес отримав негативний тест на коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Мер Харкова Геннадій Кернес, який з 17 вересня проходить лікування в клініці "Шаріте" в Берліні, отримав негативний тест на COVID-19

Про це в Telegram повідомив бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс, передає "ДС".

«Новини хороші. Сьогодні він отримав негативний тест на COVID-19. Сподіваємося, що через тиждень Геннадій Адольфович передасть усім привіт», — ідеться в повідомленні.

Також повідомляється, що з палати мера щойно вийшла громадянська дружина Кернеса — Оксана Гайсинська. Як доказ Фукс опублікував фото Гайсинської в медичному халаті і шапочці. На фото вказано час 19:25.

Нагадаємо, чинний мер Харкова Геннадій Кернес заразився коронавірусом. 17 вересня його доставили на лікування в німецьку клініку "Шаріте".

Відтоді він жодного разу не виходив в ефір, не публікував своїх фото. У мережі стали ходити чутки, що Кернес помер. Однак у міськраді Харкова спростували інформацію про його смерть. А на питання, чому Кернес не показується громадськості в прямому етері, відповіли: "Геннадій Кернес проходить лікування в берлінській клініці "Шаріте". Відділення, в якому знаходиться Харківський міський голова, має чіткий регламент своєї роботи, не передбачає у пацієнта і тих, хто його відвідує, ніяких гаджетів. Саме цим пояснюється відсутність будь-якого відеозвернення Геннадія Кернеса до городян".

    Реклама на dsnews.ua