• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кернесу погано і до виборів він навряд чи повернеться, — голова ОДА Кучер

Реклама на dsnews.ua

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер заявив, що, за його інформацією, мер Харкова Геннадій Кернес, який заразився коронавірусом, почувається погано

Про це Кучер сказав в інтерв'ю Гордон, передає "ДС".

Журналіст зазначив, що дані про здоров'я Кернеса надходять суперечливі.

"[Як почувається Кернес?] За моїми даними, погано. Але коректніше буде все ж мені не коментувати цю ситуацію", — сказав Кучер.

Він зазначив, що спочатку Кернес, як і багато харків'ян, не визнавав проблему коронавірусу.

"У цьому і є велика проблема. Це проблема, в якій він знаходиться, і проблема в цілому Харківського регіону — ви знаєте, що останнім часом ми серед антилідерів. Мене це вкрай турбує. До певного часу Харків узагалі не визнавав коронавірусу. На жаль, але є люди, які досі не бачать і не чують нічого про нього. При цьому лікарні переповнені", — сказав Кучер.

Гордон запитав, чи повернеться Кернес до Харкова до виборів.

"Я висловлю свою думку: ні", — сказав глава Харківської області.

Нагадаємо, чинний мер Харкова Геннадій Кернес заразився коронавірусом. 17 вересня його доставили на лікування в німецьку клініку "Шаріте".

Відтоді він жодного разу не виходив в етер, не публікував своїх фото. У мережі стали ходити чутки, що Кернес помер. Однак у міськраді Харкова спростували інформацію про його смерть. А на питання, чому Кернес не показується громадськості в прямому етері, відповіли: "Геннадій Кернес проходить лікування в берлінській клініці "Шаріте". Відділення, в якому знаходиться Харківський міський голова, має чіткий регламент своєї роботи, не передбачає у пацієнта і тих, хто його відвідує, ніяких гаджетів. Саме цим пояснюється відсутність будь-якого відеозвернення Геннадія Кернеса до городян".

2 жовтня бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що мер Харкова вилікувався від коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua