• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кібербезпека, податки, митниця і сільське господарство: Україна та Іспанія підписали ряд угод

Реклама на dsnews.ua

Під час візиту глави МЗС України Дмитра Кулеби в Мадрид Україна та Іспанія підписали ряд угод

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства закордонних справ України в Facebook, передає "ДС".

🇺🇦🇪🇸Сьогодні Україна та Іспанія підписали низку важливих документів:1. Конвенція між Україною та Королівством Іспанія...

Gepostet von Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine am Donnerstag, 10. September 2020

Крім Меморандуму про співпрацю в сфері сільського господарства, переговори щодо якої тривали три роки, підписані угоди по митниці, подвійному оподаткуванню і кібербезпеці.

Замість застарілої угоди ще від 1985 року підписали Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням та протокол до неї.

Ця угода остаточно скасовує подвійне оподаткування однієї дії двома країнами і містить запобіжники від махінацій.

Другий документ — меморандум про взаєморозуміння між МЗС України та Міністерством закордонних справ, Європейського Союзу та співпраці Іспанії в сфері кібербезпеки, який передбачає обмін важливою інформацією і координацію позицій.

Третій документ — угода про співробітництво і взаємну допомогу в митних справах, яка передбачає більш тісне співробітництво між митниками України та Іспанії.

Нагадаємо, в липні президент України Володимир Зеленський звільнив Анатолія Щербу і призначив Сергія Погорельцева новим послом України в Іспанії.

    Реклама на dsnews.ua