• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Київський готель "Дніпро" продали більш ніж за 1 млрд гривень

Реклама на dsnews.ua

Фонд державного майна (ФДМ) України провів аукціон з продажу 100% пакета акцій ВАТ "Готель "Дніпро". Готель, розташований в центрі Києва, вдалося продати за 1 мільярд 111 мільйонів гривень

Про це йдеться в офіційному Telegram-каналі президента України Володимира Зеленського, передає "ДС"

"Тільки що завершився аукціон з продажу державного пакету акцій ВАТ «Готель «Дніпро». Ціна перевищила всі очікування, досягнувши 1 мільярда 111 мільйонів гривень. Це майже в 14 разів більше початкової ціни.

Приватизацію ми почали з себе: перший об'єкт належав Державному управлінню справами. У жовтні минулого року я підписав указ, яким визначив перші п'ять об'єктів ДУС для продажу. І ось перший об'єкт Держуправління справами вже знайшов нового приватного власника. Приватизація — відмінний спосіб залучення інвестицій в нашу країну", — написав глава держави.

Готель знаходиться на Європейській площі в центрі Києва. Будівля готелю загальною площею 12 829 кв. м складається з 12-ти наземних та одного технічного поверхів, бельетажу і підвалу. Крім того, перед готелем розташований гостьовий паркінг на 56 паркомісць — земельна ділянка належить ВАТ "Дніпро" на праві постійного користування.

В готелі є 186 номерів різних типів, ресторани, бари, SPA-центр і кілька конференц-залів.

Нагадаємо, в червні ФДМУ виставив на аукціон 100% пакета акцій ВАТ "Готель "Дніпро" зі стартовою ціною 80 923 400 гривень.

    Реклама на dsnews.ua