• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Кіпіані VS Медведчук: суд стягнув з лідера ОПЗЖ 140 тисяч грн на користь видавництва Vivat

Київський апеляційний суд постановив стягнути з народного депутата Віктора Медведчука відшкодування витрат видавництва Vivat на розгляд справи про заборону розповсюдження книги "Справа Василя Стуса" у розмірі близько 140 тисяч гривень

Віктор Медведчук і Вахтанг Кіпіані
Віктор Медведчук і Вахтанг Кіпіані
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні адвоката Вʼячеслава Якубенка в Facebook, передає "ДС".

"19 березня Апеляційний суд на 99% задовольнив апеляційні скарги мого клієнта Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat, і зняв заборону на поширення книги "Справа Василя Стуса". Я тоді написав, що касаційної скарги Медведчука не буде. Він ситий цим процесом по горло.

Учора ситуація змінилася. Апеляційний суд задовольнив заяву видавництва Vivat і додатковою постановою стягнув з Медведчука 139,5 тис. грн., витрачених Видавництвом на правову допомогу в апеляційній інстанції. Тепер це спір про гроші. Грошима Медведчук не поступиться: подаватиме касаційну скаргу", — написав Якубенко.

#СправаВасиляСтуса 19 березня апеляційний суд на 99% задовольнив апеляційні скарги мого клієнта Вахтанг Кіпіані та...

Posted by Viacheslav Yakubenko on Thursday, April 8, 2021

Нагадаємо, 19 жовтня Дарницький райсуд Києва заборонив поширення книги історика та журналіста Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" за позовом нардепа від ОПЗЖ, кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука і зобовʼязав видалити з книги згадки про останнього. Справа стосується книги про дисидента Василя Стуса, яку Віктор Медведчук вимагає заборонити через нібито приниження його честі та гідності, а також порушення його ділової репутації. Кіпіані і видавництво повністю заперечують такі звинувачення.

Автор книги заявив, що не буде вилучати фрагменти зі згадками про одіозного нардепа проросійської фракції ОПЗЖ.

Видавництво "Віват" віддало до друку новий тираж книги історика та журналіста Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса", з якої суд наказав видалити інформацію про члена проросійської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Київський апеляційний суд 21 січня провів перше засідання за скаргою видавництва Vivat на рішення Дарницького райсуду столиці, який заборонив поширення книги "Справа Василя Стуса".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua