• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

КВУ назвав найбільш злісних прогульників Верховної Ради

Реклама на dsnews.ua
Комітет виборців України проаналізував, як народні депутати відвідували пленарні засідання Верховної Ради у червні 2020 року

Як наголошується в повідомленні КВУ, всі дев'ять засідань парламенту в червні відвідали 298 народних депутатів, передає "ДС".

15 нардепів на засіданнях майже не з'являлися. Ні на одному не були зареєстровані Святослав Вакарчук (заявив про складання депутатських повноважень) та Степан Івахів. По одному засіданню відвідали Нестор Шуфрич і Тарас Козак, по два - Вадим Столар, Юлія Льовочкіна та Сергій Льовочкін. Причини їх відсутності невідомі.

Серед фракцій Верховної Ради найвищі показники відвідування - у "Європейської солідарності" і "Слуги народу".

В середньому на засіданнях були присутні 69% депутатів "ЄС". Перепусток не було у 21 парламентарія, серед яких Артур Герасимов, Ірина Геращенко, Олексій Гончаренко, Микола Княжицький, Ніна Південця, Володимир Ар'єв.

Такий же показник - у "Слуги народу". Прогулів не зафіксовано у Давида Арахамии, Ірина Верещук, Данила Гетманцева, Олександра Качури, Гео Лерос, Роксолани Пидласы, Микити Потураєва, Галини Янченко.

Показник фракції "Голос" - в середньому 64% депутатів. Всі засідання відвідали Сергій Рахманін, Інна Совсун, Ярослав Юрчишин, Ярослав Железняк, Роман Костенко, Олександра Устинова, Соломія Бобровська.

У депутатів "Батьківщини" - 62%, у "Опозиційної платформи - За життя" - 60%.

При підрахунку відвідуваності КВУ спирався на дані зведеної електронної реєстрації.

Як повідомляла "ДС", Комітет виборців підрахував, як часто нардепи виступали на засіданнях парламенту.

    Реклама на dsnews.ua