• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Кива та інші нардепи розповіли журналістам, скільки грошей витрачають у місяць на їжу

Народні депутати України розповіли, скільки грошей вони витрачають на продукти харчування в місяць

Реклама на dsnews.ua

Про це вони розповіли виданню Страна, передає "ДС".

Так, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива сказав: "Я вам чесно скажу, що останнім часом закупівлею продуктів займаються мої помічники, тому що мені складно заходити в магазини, так як це вже трохи інша історія. У середньому, у них іде приблизно 12 тисяч гривень".

Депутат від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев, заявив що багато грошей витрачає на дитяче харчування.

"У мене маленькі діти, тому багато витрачаю. Ми намагаємося купувати найкраще дитяче харчування, тому витрачаю десь під 20 тисяч на сьогодні", — повідомив Гетманцев.

А ось його колега по фракції Юрій Камельчук дуже докладно розповів про свої витрати.

"У мене бюджет у плані продуктів поділяється на кілька сфер. Перше — це харчування вдома і це щотижневі закупівлі в супермаркеті. Друге — це харчування в кафе, якщо не встигаю додому, іноді в Раді, іноді там, де зустрічі. Третє — це харчування під час робочих поїздок, де тебе пригощають або ти сам купуєш у кафе. Четверте — це коли потрапляєш нарешті додому і мама смачно годує. Якщо брати особисті витрати в супермаркеті — це орієнтовано 1500 на тиждень. Якщо говорити про кафе, то тут по-різному, в кафе ти можеш і на 100 грн вписатися, а якщо ти приходиш і там велика компанія, то іноді буває більше", — розповів Камельчук.

Ірина Верещук, депутат фракції "Слуга народу", повідомила, що витрачає на продукти до 10 тисяч гривень на місяць.

"Думаю, сім тисяч гривень. У нас чотири члени сім'ї. Вони всі дорослі, з них троє чоловіків. І як ви розумієте, всі їдять", — заявила Ірина Верещук.

Нардеп від монобільшості Микола Тищенко, повідомив, що йому вистачає зарплати народного депутата.

"Я більше на дієтичних продуктах, дитина їсть молочку. Бабуся займається нашим столом, скажімо так. Пам'ятаєте, коли я займався ресторанним бізнесом, продукти купував закупник. Але можу сказати, що ціни в закладі громадського харчування 135 грн на людину: перше, друге і компот", — вважає Тищенко.

Ахтем Чийгоз, депутат партії "ЄС", розповів, що раз на тиждень буває в супермаркеті.

"Я раз на тиждень буваю в супермаркеті, десь, напевно, від 3 до 5 тисяч гривень за раз, але про це більше знає дружина", — зазначив Чийгоз.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua