• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Ківа назвав Раду "публічним будинком" з бійками, розпустою і свавіллям

Реклама на dsnews.ua
У Верховній Раді України народні депутати прокоментували сутичку між нардепами від "Слуги народу" Гео Леросом і Максимом Бужанским

Своїми думками депутати поділилися в кулуарах парламенту, передає "ДС" з посиланням на НАШ.

"Чого ви чекаєте від цього публічного дому? Бійка, розпуста, свавілля - ось і вся функція сьогоднішнього парламенту", - сказав депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа.

"Побилися у справі. Наскільки я зрозуміла, ситуація була в тому, що пан Лерос закликав виключити з фракції Ірина Верещук, і Максим Бужанський її захистив", - сказала депутат від" Слуги народу "Ольга Василевська-Смаглюк.

Також вона сказала, що неадекватність народних депутатів виражається в іншому.

"У нас є люди, які знімають повій, які вирішують свої "шкурняки". У нас є люди, які вирішують свої сексуальні потреби прямо у залі засідання. Це неадекватність", - заявила Василевська-Смаглюк і додала, що на таких людей не потрібно звертати уваги.

Коли журналістка запитала у самого Лерос, хто "заробив" у сутичці, той відповів: "Ніхто не заробив ... трохи поштовхалися, і все".

Депутат Верещук, навколо якої виник скандал у "Слуги народу", заявила, що Леросу потрібно подумати над своєю поведінкою".

"Слугу" Жана Беленюка іноді "дивує" відбувається під куполом ВРУ.

На думку іншого "слуги" Олександра Скічка є плюси у ситуації, що склалася: "Є плюс в тому, що б'ються не за корупційні схеми, а за жінку".

Нагадаємо, двоє нардепів від "Слуги народу" побилися на ранковому засіданні Верховної Ради 5 грудня. Максим Бужанський накинувся на Гео Лерос тому, що той образив в чаті депутата від "Слуги народу" Ірину Верещук.

Пізніше це підтвердила сама Верещук. Вона заявила, що вимагає публічного вибачення від свого колеги з фракції Гео Лерос за образи на її адресу у внутрішньому чаті фракції.

    Реклама на dsnews.ua