• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Кива: Прокурор Полтавщини Столітній узяв "під крило" групу злодіїв газоконденсату

Прокурор Полтавської області Антон Столітній узяв під крило групу злодіїв газоконденсату в складі 13 осіб і дав їм можливість "грабувати трубу"

Ілля Кива
Ілля Кива
Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.

"Трохи викриттів і викриттів перевертнів у погонах. Жадний прокурор Полтавської області Столітній організував, узяв під крило групу злодіїв газоконденсату в складі 13 осіб і дав їм можливість грабувати трубу", — зокрема написав депутат.

Крім того, Кива додав, що Столітній, щоб "убезпечити їхню діяльність, завів на них фіктивну справу і сховав у стіл, заблокувавши можливість правоохоронним службам проводити стосовно даного угруповання слідчі дії".

"Але вчора все злочинне угруповання взяли на місці скоєного злочину — на трубі. І тепер у Столітнього виникає дуже серйозна проблема і з блатними, у яких він отримував частку за крадений конденсат, і з начальством, яке дізналося про це. Тепер усе в руках Венедіктової, яка повинна вирішити долю перевертня! Дуже важливо, хто до неї перший зайде на прийом!" — підсумував Кива.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що глава прокуратури Полтавської області Антон Столітній поставив на потік втручання в будівельні справи регіону, визнаючи через суди недійсними договори з підрядниками, або тендери. Таким чином Столітній, за інформацією ЗМІ, може "підвісити в повітрі" ремонт, реконструкцію або будівництво об'єкта будь-якої важливості. "Прокуратура якби заявляє, що бути присутніми і що-небудь робити на території Полтавщини будівельникам можна тільки з дозволу людини в погонах, якщо та залишиться задоволена занесеною "вдячністю", — писали ЗМІ.

Крім того, за інформацією ЗМІ, Столітній працював у команді одіозного генпрокурора Віктора Пшонки, очолював відділ, який безпосередньо брав участь у "справах Майдану" в період кривавих подій у Києві. Після втечі Януковича Столітній був звільнений і потрапив під люстрацію, але відновився через суд.

    Реклама на dsnews.ua