• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Кличко показав відео з Подільсько-Воскресенського мосту: Роботи на фінальній стадії

Роботи на Подільсько-Воскресенському мосту тривають: повністю натягнуті ванти арочної конструкції мосту, розпочинають демонтаж тимчасових опор

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив лідер «УДАРу», мер Києва Віталій Кличко після перевірки і оприлюднив відео, передає "ДС".

«Хочу наголосити, що йдеться не тільки про міст через Дніпро, а про комплекс мостів, естакад і тунелів, що сполучать Поділ і Воскресенський масив. Ми вже на фінальній стадії будівництва. Зокрема, спорудили: естакаду на Рибальському півострові, з’їзд з Подільського мостового переходу на Набережно-Рибальську, міст через Дніпро, естакаду на Трухановому острові, міст через Десенку, естакаду в урочищі Горбачиха, заїзд на Подільський мостовий перехід з Набережно-Хрещатицької. Також вже повністю натягнуті ванти арочної конструкції мосту. І починають процес демонтажу нижніх тимчасових опор», — наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що тривають також роботи в бік Подолу – Верхнього та Нижнього валів. Також продовжується будівництво тунелів метрополітену та насипу під конструкції метро і дорожнього покриття на території Русанівських садів. Під час виконання будівельних робіт фахівці використовують найсучасніші технології, матеріали, що зарекомендували себе на подібних об’єктах в багатьох країнах світу.

«Ми робимо все, щоб в кінці цього року відкрити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Наступний етап — метро на Троєщину. І, як я сказав, роботи з його спорудження розпочали», — підкреслив Віталій Кличко.

    Реклама на dsnews.ua